Çağrı Merkezi: 0 850 303 03 96

Sıkça Sorulan Sorular Yardım

Sipariş edilen ürünler 1 İla 3 gün içerisinde kargoya verilmek üzere hazırlanır. Bu süreyi aşan gönderiler tarafınıza bildirilir. Siparişleriniz aynı gün olmasada ertesi gün paketlenip kargo firmasına gönderilir.

Sitemiz Üzerinden Kapıda Ödemeli Olarak Sipariş Verebilirsiniz.

Kadınımgüzelim.com olarak müşterilerimizin bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada gelir. Sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler gizli paket halinde gönderilmektedir. Fatura açıklamasında muhtelif olarak yazmaktadır. Talep edilmesi durumunda fatura farklı bir adres mail olarak gönderilmektedir.

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Onaylanmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0850 303 03 96  -  0544 224 92 90 çağrı merkezimizi arayabilir ya da destek@kadinimguzelim.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verilmişe değişiklik olan adresi bilgi verip yeni adrese gönderim sağlanmaktadır.

Siparişiniz Sürat kargo tarafından 09:00 - 17:00 olan mesai saatleri içerisinde ( cumartesi 09:00 - 15:00 ) belirtmiş olduğunuz adrese teslim Edilmektedir. Fakat adresiniz mobil alanda ise haftanın belirli günlerinde dağıtım olup teslimat gününde tarafınıza teslim edilecektir.

Vermiş Olduğunuz Siparişinizi Size En Yakın Kargo Şubesinden Teslim Alabilirsiniz. Size en yakın kargo firmasından 3 güne kadar teslim alabilirsiniz. Size en yakın şube olması için sipariş verirken mahalle adı yazmanız yeterli olacaktır.

Siparişleriniz; kadınım güzelim, e ulaşan tarih ve saate göre, hızlı bir şekilde kargolanmaktadır. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki "Sipariş Listesi" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte "Sipariş Listesi" sekmesinde, "Kargo Takip?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Genel olarak 1 ila 3 güne kadar tarafınıza teslim edilir, bazı durumlarda haftanın belirli günlerinde teslimat sağlanır (köy, kasaba, belirli gün teslimat) Göndermiş olduğumuz takip numaralarında teslimat gününe bakabilirsiniz.

Siparişinizin nerede olduğunu öğrenmek için, siparişinizin kargoya verildiği bilgisini içeren e-posta yada siteme giriş yaptıktan sonra hesabım bölümünden "sipariş işlemlerim" listelenen kargo takip numaranızı görebilirsiniz.
Üyeliksiz alışverişlerde kargo takip numaranız vermiş olduğunuz e-posta adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Gönderilen takip numarası ile siparişiniz nerede olduğunu ve hangi gün teslim olacağını görebilirsiniz.

kadınımgüzelim.com üzerinde yapacağınız alışverişlerde Sürat kargo ücreti 7 TL dir. 150 TL ve üzeri alışverişler kargo ücretsizdir. Müşterilerimiz %100 güvenli alışveriş deneyimini yaşayarak kredi kartına 9 taksit ile alışverişini yapabilirler.

Sitemize üyelik girişi yaptıktan sonra sol menüde göreceğiniz "Hesabım" bölümünde listelenen ürünlerde Sipariş Durumu alanında bulunan "Kargo Hazırlanıyor" yazısı, ürünün henüz kargoya verilmediğini, kargoya verileceği günü yada kargo firması tarafından alınması bekleniyor anlamına gelmektedir.

Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahi kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır. Fatura açıklamasında muhtelif yazmaktadır. Ayrıca ürün faturası ürünlerin içine eklenir içinde ne olduğunu sizin haricinde kimse bilemez.

Siparişinizi iptal etmeden önce, sitemize üyelik girişi yapıp, ana sayfanızda yer alan "Hesabım/Sipariş İşlemlerim" bölümünden siparişinizin durumunu kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse, İletişim Formu aracılığı ile, talebinizi iptal etme sebebiniz ile birlikte bize iletebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Departmanımız gereken iptal işlemini ve varsa para iadesini en kısa sürede gerçekleştirecektir. Kredi kartı ile yapılan sipariş iptal işlemleri hemen iptal edilir Fakat karta ödemsi banka kaynaklı 1 ila 7 gün sürmektedir. Bu gecikme tamamen baka kaynaklıdır.

İç Giyim Ürünlerinde iade ve değişim söz konusu dahi değildir, hijyen kuralları gereği paketi açılmış dahi olsa değişim iade yapılmamaktadır. Denenmiş bir ürünü geri alıp başka bir müşteriye göndermemiz söz konusu dahi değildir. Bu konuda anlayışınız için teşekkür ederiz