Çağrı Merkezi: 0 850 303 03 96

Kullanım Koşullarımız

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

İnternet sitemizdeki Kullanım Koşulları bölümünü dikkatle incelemenizi rica ederiz. 


İnternet Sitesi Kullanım Koşulları

Kadınım güzelimi ziyaret ederek, bu dokümanda bulunan koşulları kabul etmektesiniz. Site kullanım koşulları düzenli aralıklarla değiştirilebilir; bu yüzden lütfen bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol ediniz. Zira Sitemizi kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Site hakkında doğru ve zamanında bilgi vermek için gereken her türlü çaba tarafımızca gösterilmektedir. Yine de burada verilen bilgilerin her zaman güncel olduğu veya sitenin her türlü bilgiyi içerdiği düşünülmemelidir.

Güvenlik Kuralları


Bu internet sitesi herkese açıktır. Bireysel üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, internet sitesi yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar.
Telif Hakkı ve Marka
Aksi belirtilmediği sürece, Kadınımgüzelim sitesindeki içeriklerin tamamı en geniş ve sınırlandırılmamış biçimde başka şahıslara ait telif hakkı, marka, patent ve/veya diğer fikri ve sınaî mülkiyetler şeklinde korunmaktadır.


Üyelik

Üyelik formu doldurarak Kadınımgüzelim’e üye olabilirsiniz. Belirtilmelidir ki; Site Yönetimi herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliği onaylamayabilir ve/veya üyeyi, üyelikten çıkartabilir.


Bildirim ve Sunumlar


Yaptığınız sunumların içeriğinden tek başınıza sorumlu olduğunuzu, olmaya devam edeceğinizi ve kanunlara aykırı, küçük düşürücü, taciz edici veya müstehcen olan malzemeler sunmayacağınızı kabul etmektesiniz.
Bu internet sitesine telif hakları, marka, özlük ve mahremiyet hakları veya başka kişisel veya mülkiyet hakları dâhil olmak üzere üçüncü şahısların haklarını ihlal eden herhangi bir şey sunmamayı kabul etmektesiniz.