Çağrı Merkezi: 0 850 303 03 96

Hakkımızda

Kadınım Güzelim Hakkında Biz Kimiz ? Neler Yapıyoruz ? Neler Yapıyoruz ? Siz Değerli Müşterilimizi Birinci Sınıf Kalite İle Buluşturuyoruz !


Kadın İç Giyim modelleri, tekstil endüstrisinin en büyük sektörlerinden biridir. Bu durum, bayan iç giyim ürünlerinin sahip olduğu çok sayıda özellikten kaynaklanmaktadır. Zira tek bir kullanım amacı için dahi, onlarca farklı seçenek bulunmaktadır. Örneğin, sütyen modelleri kendi içinde onlarca farklı alt kategoriye bölünmekte ve her bir model, farklı özellikler sunmaktadır. Diğer bir deyişle; çeşit ve kalite bakımından bayan iç giyim modelleri neredeyse sınırsız sayıda seçenek sunmaktadır. Ancak bu sayı ne kadar çok olursa olsun, kaliteli bayan iç giyim modellerine olan ihtiyaç tartışmasızdır. Satın alacağınız ürünler birinci kalite materyallerden yapılmalı, cilt uyumluluğu testlerinden geçirilmeli, konfor ve rahatlığı bir arada sunmalıdır. Aynı şekilde, kullanım amacınıza uygun çok sayıda modele erişiminiz olması gereklidir. Zira kendinizi daha çekici hale getirmek için kullanacağınız seksi gecelik modelleri ile, sıcak ve rahat bir uyku için kullanacağınız bayan gecelik modelleri birbirinden doğal olarak farklıdır. Son olarak, tüm bu seçeneklere bütçenizi zorlamadan ulaşabiliyor olmanız gereklidir.


Kaliteye Bir Servet Ödemeden Sahip Olun ! En Büyük Görevemiz .


Online iç giyim siteleri, tüm bunları ve daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Geleneksel mağazaların gider kalemlerinin çoğuna sahip olmamaları nedeniyle, iç giyim sitelerinin satışa sunduğu bayan iç giyim modelleri daima daha uygun fiyatlara sahip olmaktadır. Üstelik düzenlenen kampanyalar sayesinde, neredeyse sürekli olarak indirimli fiyatlardan yararlanmanız mümkündür. Aynı şekilde, seçenek sayısı da fazla olacak ve oturduğunuz yerden kalkmadan onlarca farklı modeli bir arada inceleme imkânınız doğacaktır. Sektördeki online iç giyim siteleri arasında, Kadınım Güzelim web sitesi ilk sırada gelmektedir. E-ticaret sektörüne ilk giriş yapan kurumsal markalardan biri olan Kadınım Güzelim, on yıllardan bu yana devam ettirdiği geleneksel mağazacılık sistemini başarılı bir şekilde internet ortamına da taşımıştır. 7 yılı aşkın bir süredir hizmet sunmaya devam eden web sitemiz, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.    Bu Sorunun Cevabını Uzun Süredir Bizle Alışveriş Yapıp İletişim Hattından Destek Alanlarımız Tanırlar Bir Çift Olarak Hayata Geçirilen Bir Projedir Kadınım Güzelim     11 Yılla Aşkındır Süren Hayat Mücadelimizde Kendimize Verdiğimiz Bir Sözü Yan yana Bir Ömür Geçirirken Aynı Zamanda İş Yapıyoruz . İşimizi Biribiremize Olan Sevgimiz Gibi Yansatıp El Elle Daha Güçlü Olacağımızı Bilerek Ürünlerimizi , Yaptığımız İşi Hayatımızın En Üst Noktasında Güven İle Yapıyoruz Sevgili Misafirlerimiz. Bizlerle Kurduğunuz Dostluk Bağındaki Alış Verişleriniz İle Var Olmaya Devam Edin . Sağlıklı Günler. 


Vizyon ve Misyonumuz

Türkiye'nin online iç giyim sitesi kadınımgüzelim.com.tr, binlerce iç giyim ürününe uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlamaktadır. Bayan iç giyim, korse modelleri, pijama modelleri, fantezi gecelik modelleri, tayt, sabahlık, sütyen, külot ve boxer modelleri gibi sayısız ürün kategorimiz mevcuttur. Ürün yelpazemizi geniş tuttuğumuz için, aklımız birazcık karışıyor olabilir . Bunuda Üstesinden Gelerek Her Kategoriye Uygun Arama Ağımızı Genişlettik .

 
İç çamaşırı denince akla ilk gelen markalardan olan Kadınım Güzelim, her geçen gün daha da zenginleşen içeriği ile iç giyim ürünlerini en uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır. Firmamız bayan iç giyim sektöründe geniş bilgiye sahip, işine sadık, eğitimli ve deneyimli bir kadro ile sektörde öncü çalışmalara imza atmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak ve kaliteyi en uygun fiyatlara sunmak, ilkelerimiz arasındadır. Kadinimguzelim.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme kullanmaktadır ve SSL sertifikası sahibidir. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirirken kullanılır ve veri tabanına kayıtlı olarak tutulmaz. Siparişlerinizi teslim alırken kapıda ödeme gerçekleştirmeniz de mümkündür.